
Wholesale Women's Fashion Geometric Handmade Beaded Necklace With Natural Stone And Titanium Steel Gold Plated
Wholesale Women's Fashion Geometric Handmade Beaded Necklace With Natural Stone And Titanium Steel Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Agate |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
More Images










Wholesale Women's Fashion Geometric Handmade Beaded Necklace With Natural Stone And Titanium Steel Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Agate |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Agate |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 30g |























