
Wholesale Women's Fashion Minimalist Electroplated Natural Motherofpearl Imitation Pearl Doublelayer Stacked Ferris Wheel Heart Necklace With Stainless Steel And Titanium Steel
Wholesale Women's Fashion Minimalist Electroplated Natural Motherofpearl Imitation Pearl Doublelayer Stacked Ferris Wheel Heart Necklace With Stainless Steel And Titanium Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $5.83
-65%$5.83
$2.04More Images






Wholesale Women's Fashion Minimalist Electroplated Natural Motherofpearl Imitation Pearl Doublelayer Stacked Ferris Wheel Heart Necklace With Stainless Steel And Titanium Steel
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Shell Beads |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |























