
Wholesale Women's Fashion Natural Copper Flower Ring With Geometric Styling And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Fashion Natural Copper Flower Ring With Geometric Styling And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images























Wholesale Women's Fashion Natural Copper Flower Ring With Geometric Styling And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Free Size |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























