
Wholesale Women's Fashion Necklace Alloy Shell Starfish Conch Love Crab Electroplating Heart Fruit Animal Zodiac Design
Wholesale Women's Fashion Necklace Alloy Shell Starfish Conch Love Crab Electroplating Heart Fruit Animal Zodiac Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Fruit,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 114g |
Original: $5.30
-65%$5.30
$1.85More Images




Wholesale Women's Fashion Necklace Alloy Shell Starfish Conch Love Crab Electroplating Heart Fruit Animal Zodiac Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Fruit,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 114g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Fruit,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 114g |























