
Wholesale Women's Fashion Necklace Zinc Alloy Mixed Gemstone Setting Flower Pattern Electroplating Crab Heart Shell Seahorse Design
Wholesale Women's Fashion Necklace Zinc Alloy Mixed Gemstone Setting Flower Pattern Electroplating Crab Heart Shell Seahorse Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 81g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images




Wholesale Women's Fashion Necklace Zinc Alloy Mixed Gemstone Setting Flower Pattern Electroplating Crab Heart Shell Seahorse Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 81g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 81g |























