
Wholesale Women's Fashion Ol Style Copper Platinum Plated Zircon Ring With Geometric And Flower Pattern For Wedding
Wholesale Women's Fashion Ol Style Copper Platinum Plated Zircon Ring With Geometric And Flower Pattern For Wedding
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.09
-65%$2.09
$0.73More Images




Wholesale Women's Fashion Ol Style Copper Platinum Plated Zircon Ring With Geometric And Flower Pattern For Wedding
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























