
Wholesale Women's Fashion Silver Needle And Copper Electroplated Crescent Moonshaped Earrings With Star And Geometric Patterns
Wholesale Women's Fashion Silver Needle And Copper Electroplated Crescent Moonshaped Earrings With Star And Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.63
-65%$3.63
$1.27More Images




Wholesale Women's Fashion Silver Needle And Copper Electroplated Crescent Moonshaped Earrings With Star And Geometric Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























