
Wholesale Women's Fashionable Blue Heartshaped Goldplated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | French Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images




Wholesale Women's Fashionable Blue Heartshaped Goldplated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | French Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | French Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























