
Wholesale Women's Fashionable Elegant Rhinestone Quartz Watch With Genuine Leather Strap And Alloy Case
Wholesale Women's Fashionable Elegant Rhinestone Quartz Watch With Genuine Leather Strap And Alloy Case
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 36g |
Original: $18.59
-65%$18.59
$6.51More Images










Wholesale Women's Fashionable Elegant Rhinestone Quartz Watch With Genuine Leather Strap And Alloy Case
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 36g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 36g |























