
Wholesale Women's Fashionable Quartz Watch With Live Explosions Diamondencrusted Shell Mermaid Design Alloy Case And Strap Round Dial
Wholesale Women's Fashionable Quartz Watch With Live Explosions Diamondencrusted Shell Mermaid Design Alloy Case And Strap Round Dial
| Buckle Material | Copper |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 166g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images






Wholesale Women's Fashionable Quartz Watch With Live Explosions Diamondencrusted Shell Mermaid Design Alloy Case And Strap Round Dial
| Buckle Material | Copper |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 166g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Copper |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 166g |























