
Wholesale Women's Freshwater Pearl S925 Silver Needle Elegant Minimalist Fashion Earrings With Flat Round Rose Buns Round Oblate Shape
Wholesale Women's Freshwater Pearl S925 Silver Needle Elegant Minimalist Fashion Earrings With Flat Round Rose Buns Round Oblate Shape
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Minimalist |
| Weight | 2g |
Original: $10.04
-65%$10.04
$3.51More Images





Wholesale Women's Freshwater Pearl S925 Silver Needle Elegant Minimalist Fashion Earrings With Flat Round Rose Buns Round Oblate Shape
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Minimalist |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Occasion | Wedding,Travel Commemoration,Employee Benefits |
|---|---|
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Flat Round,Rose Buns Round |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Earrings |
| Shape | Oblate |
| Style | Minimalist |
| Weight | 2g |























