
Wholesale Women's Geometric Animal Style Copper Zircon Electroplated Openstyle Nail Rings
| Gender | Nail Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 3g |
Original: $2.13
-65%$2.13
$0.75More Images










Wholesale Women's Geometric Animal Style Copper Zircon Electroplated Openstyle Nail Rings
| Gender | Nail Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Nail Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Western Style,Animal |
| Weight | 3g |























