
Wholesale Women's Geometric Brass Electroplated Oval Wind Earrings
| Electroplating | Real Gold Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Source | Source Factory |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.11
-65%$3.11
$1.09More Images




Wholesale Women's Geometric Brass Electroplated Oval Wind Earrings
| Electroplating | Real Gold Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Source | Source Factory |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Real Gold Plating |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Brass,Copper Plated With 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Source | Source Factory |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























