🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Geometric Crystal Beaded Elastic Bracelet
| Health Care Function | Anti-Fatigue |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Crystal |
| Modeling | Geometric Type |
| Printed Logo | Ok |
| Product Style | Diy Handmade Artificial Woven Niche Niche Design Fashion Simple All-Matching |
| Product Type | Jewelry Jewelry Jewelry Jewellery Small Jewelry Small Commodity Finished Jewelry |
| Style | Women's |
| Weight | 50g |
Select Color
From $1.08
Original: $3.09
-65%Wholesale Women's Geometric Crystal Beaded Elastic Bracelet—
$3.09
$1.08More Images

























Wholesale Women's Geometric Crystal Beaded Elastic Bracelet
| Health Care Function | Anti-Fatigue |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Crystal |
| Modeling | Geometric Type |
| Printed Logo | Ok |
| Product Style | Diy Handmade Artificial Woven Niche Niche Design Fashion Simple All-Matching |
| Product Type | Jewelry Jewelry Jewelry Jewellery Small Jewelry Small Commodity Finished Jewelry |
| Style | Women's |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Health Care Function | Anti-Fatigue |
|---|---|
| Inlaid Material | Uninlaid |
| Material | Crystal |
| Modeling | Geometric Type |
| Printed Logo | Ok |
| Product Style | Diy Handmade Artificial Woven Niche Niche Design Fashion Simple All-Matching |
| Product Type | Jewelry Jewelry Jewelry Jewellery Small Jewelry Small Commodity Finished Jewelry |
| Style | Women's |
| Weight | 50g |























