
Wholesale Women's Geometric Diamond Design Turquoise Inlaid S925 Sterling Silver Body Piercing Earrings
Wholesale Women's Geometric Diamond Design Turquoise Inlaid S925 Sterling Silver Body Piercing Earrings
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
More Images




Wholesale Women's Geometric Diamond Design Turquoise Inlaid S925 Sterling Silver Body Piercing Earrings
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |























