
Wholesale Women's Geometric Diamond Round Black Onyx Sterling Silver 925 Silver Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Round |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $35.27
-65%$35.27
$12.34More Images




Wholesale Women's Geometric Diamond Round Black Onyx Sterling Silver 925 Silver Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Round |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Round |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























