
Wholesale Women's Geometric Fan Shaped S925 Silver Needle And Copper Electroplated Ear Buckle Earrings
Wholesale Women's Geometric Fan Shaped S925 Silver Needle And Copper Electroplated Ear Buckle Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images




Wholesale Women's Geometric Fan Shaped S925 Silver Needle And Copper Electroplated Ear Buckle Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver Needle + Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 100g |























