
Wholesale Women's Geometric Heart Shape Zircon Pendant Necklace With Oshaped Stainless Steel Chain Real Gold Plated
Wholesale Women's Geometric Heart Shape Zircon Pendant Necklace With Oshaped Stainless Steel Chain Real Gold Plated
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $3.14
-65%$3.14
$1.10More Images






Wholesale Women's Geometric Heart Shape Zircon Pendant Necklace With Oshaped Stainless Steel Chain Real Gold Plated
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |























