
Wholesale Women's Geometric Spiral Textured Titanium Steel Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Shape | Spiral Textured Stud Earrings Vortex Textured Earrings |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Original: $3.65
-65%$3.65
$1.28More Images





Wholesale Women's Geometric Spiral Textured Titanium Steel Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Shape | Spiral Textured Stud Earrings Vortex Textured Earrings |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Shape | Spiral Textured Stud Earrings Vortex Textured Earrings |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























