
Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Heart Plaid Ball Necklace With Ochain
Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Heart Plaid Ball Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Women's Geometric Titanium Steel Electroplated Heart Plaid Ball Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























