
Wholesale Women's Geometric Ushaped Diamond Micro Inlaid 925 Sterling Silver Stud Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $22.36
-65%$22.36
$7.83More Images




Wholesale Women's Geometric Ushaped Diamond Micro Inlaid 925 Sterling Silver Stud Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Geometry,Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | U-Shaped |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























