
Wholesale Women's Gold Plated Copper Geometric Metal Winding Earrings With Electroplating
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images






Wholesale Women's Gold Plated Copper Geometric Metal Winding Earrings With Electroplating
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















