
Women's Punk Style Alloy Ring With Zircon And Flower Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Punk,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images




Women's Punk Style Alloy Ring With Zircon And Flower Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Punk,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Punk,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |





















