
Wholesale Women's Gold Plated Geometric Titanium Steel And Copper Splicing Bracelet With Flower And Leaf Patterns
Wholesale Women's Gold Plated Geometric Titanium Steel And Copper Splicing Bracelet With Flower And Leaf Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flowers,Leaf,Geometric Type |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Q 1114 | Chain: Titanium Steel,Fittings: Copper |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 8g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images








Wholesale Women's Gold Plated Geometric Titanium Steel And Copper Splicing Bracelet With Flower And Leaf Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flowers,Leaf,Geometric Type |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Q 1114 | Chain: Titanium Steel,Fittings: Copper |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Employee Benefits |
| Pattern | Flowers,Leaf,Geometric Type |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Q 1114 | Chain: Titanium Steel,Fittings: Copper |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 8g |























