
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Animalshape Turtle Pendant Necklace With Bamboo Chain
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Animalshape Turtle Pendant Necklace With Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 6g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images





Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Animalshape Turtle Pendant Necklace With Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 6g |























