
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Geometric Heartshaped Diamondencrusted Earrings With Square Pendants And Ear Hoops
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Geometric Heartshaped Diamondencrusted Earrings With Square Pendants And Ear Hoops
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images




Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Geometric Heartshaped Diamondencrusted Earrings With Square Pendants And Ear Hoops
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | French Retro Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























