
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Insect Heart Shape Bow Pendant Necklace With Flash O Chain
Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Insect Heart Shape Bow Pendant Necklace With Flash O Chain
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Insect |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images



Wholesale Women's Goldplated Stainless Steel Insect Heart Shape Bow Pendant Necklace With Flash O Chain
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Insect |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flash O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Bow,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Insect |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























