
Wholesale Women's Handmade Alloy Animal Zodiac Pattern Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 9g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images




Wholesale Women's Handmade Alloy Animal Zodiac Pattern Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Minimalist |
| Weight | 9g |























