
Wholesale Women's Handmade Flower Shaped Imitation Pearl And Alloy Choker Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 6g |
Original: $1.36
-65%$1.36
$0.48More Images






Wholesale Women's Handmade Flower Shaped Imitation Pearl And Alloy Choker Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 6g |























