
Wholesale Women's Handwoven Rope Copper Electroplated Heart Shape Wave Ring Love Bracelet Light Luxury Style
Wholesale Women's Handwoven Rope Copper Electroplated Heart Shape Wave Ring Love Bracelet Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Wave |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images





















Wholesale Women's Handwoven Rope Copper Electroplated Heart Shape Wave Ring Love Bracelet Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Wave |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Heart Shape,Wave |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Wave |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























