
Wholesale Women's High Quality Simple Geometric Rhombus Zircon S925 Sterling Silver Earrings
Wholesale Women's High Quality Simple Geometric Rhombus Zircon S925 Sterling Silver Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 1.64G |
| Style | Geometry |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $20.97
-65%$20.97
$7.34More Images




Wholesale Women's High Quality Simple Geometric Rhombus Zircon S925 Sterling Silver Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 1.64G |
| Style | Geometry |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Quality Of Precious Metals | 1.64G |
| Style | Geometry |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























