
Wholesale Women's Highend Minimalist Geometric Star And Moon Alloy Electroplated Earring Set
Wholesale Women's Highend Minimalist Geometric Star And Moon Alloy Electroplated Earring Set
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $1.90
-65%$1.90
$0.66More Images




Wholesale Women's Highend Minimalist Geometric Star And Moon Alloy Electroplated Earring Set
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























