
Wholesale Women's Hiphop Animal Zodiac Inlaid Colorful Zircon Copper O Chain Pendant Necklace Electroplated Mixed Gemstone Setting
Wholesale Women's Hiphop Animal Zodiac Inlaid Colorful Zircon Copper O Chain Pendant Necklace Electroplated Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 10g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images







Wholesale Women's Hiphop Animal Zodiac Inlaid Colorful Zircon Copper O Chain Pendant Necklace Electroplated Mixed Gemstone Setting
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 10g |























