
Wholesale Women's Iron Electroplated Starfishshaped Arm Bracelet Animal Zodiac Pattern Accessories
Wholesale Women's Iron Electroplated Starfishshaped Arm Bracelet Animal Zodiac Pattern Accessories
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Iron |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Women's |
| Weight | 13g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images




Wholesale Women's Iron Electroplated Starfishshaped Arm Bracelet Animal Zodiac Pattern Accessories
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Iron |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Women's |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Decorate |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Iron |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Women's |
| Weight | 13g |























