
Wholesale Women's Jewelry Alloy Imitation Pearl Bow Geometric Necklace With Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.04
-65%$1.04
$0.36More Images











Wholesale Women's Jewelry Alloy Imitation Pearl Bow Geometric Necklace With Electroplating
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























