
Wholesale Women's Jewelry Lovely Animals Style Leopard Head And Kitten Zircon Pendant Necklace With Environmental Protection Copper Chain
Wholesale Women's Jewelry Lovely Animals Style Leopard Head And Kitten Zircon Pendant Necklace With Environmental Protection Copper Chain
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
More Images






Wholesale Women's Jewelry Lovely Animals Style Leopard Head And Kitten Zircon Pendant Necklace With Environmental Protection Copper Chain
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Environmental Protection Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Lovely,Animals |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 10g |























