
Wholesale Women's Leisure Alloy Case Steel Belt Quartz Watch With Round Dial And Ordinary Glass Mirror
Wholesale Women's Leisure Alloy Case Steel Belt Quartz Watch With Round Dial And Ordinary Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images










Wholesale Women's Leisure Alloy Case Steel Belt Quartz Watch With Round Dial And Ordinary Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 80g |























