Wholesale Women's Leisure Quartz Watch With Alloy Case And Silicone Strap In Round Shape
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images
Wholesale Women's Leisure Quartz Watch With Alloy Case And Silicone Strap In Round Shape
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 100g |























