
Wholesale Women's Light Luxury Animal Zodiac Copper Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating
Wholesale Women's Light Luxury Animal Zodiac Copper Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images








Wholesale Women's Light Luxury Animal Zodiac Copper Titanium Steel Necklace With Mixed Gemstone Setting And Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |























