
Wholesale Women's Light Luxury Dopamine Chain Bracelet With Colorful Gemstone Inlays Alloy Geometric And Heart Shape Diamond Design
Wholesale Women's Light Luxury Dopamine Chain Bracelet With Colorful Gemstone Inlays Alloy Geometric And Heart Shape Diamond Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images









Wholesale Women's Light Luxury Dopamine Chain Bracelet With Colorful Gemstone Inlays Alloy Geometric And Heart Shape Diamond Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting,Advertising Promotion |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 2g |























