
Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Pine Stone And Freshwater Pearl Ferris Wheel Clavicle Bracelet And Jewelry Set
Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Pine Stone And Freshwater Pearl Ferris Wheel Clavicle Bracelet And Jewelry Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pine Stone Freshwater Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images






Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Pine Stone And Freshwater Pearl Ferris Wheel Clavicle Bracelet And Jewelry Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pine Stone Freshwater Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pine Stone Freshwater Pearl |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























