
Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Stainless Steel Ferris Wheel Heartshaped Letter Pendant Necklace With Geometric Pattern
Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Stainless Steel Ferris Wheel Heartshaped Letter Pendant Necklace With Geometric Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.17
-65%$4.17
$1.46More Images






Wholesale Women's Light Luxury Electroplated Stainless Steel Ferris Wheel Heartshaped Letter Pendant Necklace With Geometric Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























