
Wholesale Women's Light Luxury Ferris Wheel Fourleaf Clover Flower Titanium Steel 18K Gold Plated Bracelet
Wholesale Women's Light Luxury Ferris Wheel Fourleaf Clover Flower Titanium Steel 18K Gold Plated Bracelet
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images
















Wholesale Women's Light Luxury Ferris Wheel Fourleaf Clover Flower Titanium Steel 18K Gold Plated Bracelet
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























