
Wholesale Women's Light Luxury Flower And Sun Pattern Jewelry Set Titanium Steel Electroplated Necklace And Bracelet
Wholesale Women's Light Luxury Flower And Sun Pattern Jewelry Set Titanium Steel Electroplated Necklace And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.84
-65%$3.84
$1.34More Images







Wholesale Women's Light Luxury Flower And Sun Pattern Jewelry Set Titanium Steel Electroplated Necklace And Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























