
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Hollow Check Love Pendant Necklace Stainless Steel 18K Gold Plated Regular Chain
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Hollow Check Love Pendant Necklace Stainless Steel 18K Gold Plated Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images








Wholesale Women's Light Luxury Geometric Hollow Check Love Pendant Necklace Stainless Steel 18K Gold Plated Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























