
Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper Geometric Oildrip Horseshoe Microinlaid Zircon Open Vintage Adjustable Ring
Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper Geometric Oildrip Horseshoe Microinlaid Zircon Open Vintage Adjustable Ring
| 6813 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Ring,Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images






Wholesale Women's Light Luxury Gold Plated Copper Geometric Oildrip Horseshoe Microinlaid Zircon Open Vintage Adjustable Ring
| 6813 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Ring,Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6813 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Ring,Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























