
Wholesale Women's Light Luxury Style Geometric Crystal Earrings S925 Sterling Silver Set With Crystals
Wholesale Women's Light Luxury Style Geometric Crystal Earrings S925 Sterling Silver Set With Crystals
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
More Images




Wholesale Women's Light Luxury Style Geometric Crystal Earrings S925 Sterling Silver Set With Crystals
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Set With Crystals |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |























