
Wholesale Women's Light Luxury Style Heart Water Drop Bell Pattern Titanium Steel Zircon 18K Gold Pvd Plated Necklace Bracelet Set
Wholesale Women's Light Luxury Style Heart Water Drop Bell Pattern Titanium Steel Zircon 18K Gold Pvd Plated Necklace Bracelet Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images






Wholesale Women's Light Luxury Style Heart Water Drop Bell Pattern Titanium Steel Zircon 18K Gold Pvd Plated Necklace Bracelet Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























