
Wholesale Women's Maillard Style Gold Plated Stainless Steel Insect Heart Flower Pendant Oshaped Chain Necklace
Wholesale Women's Maillard Style Gold Plated Stainless Steel Insect Heart Flower Pendant Oshaped Chain Necklace
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Insect |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $4.38
-65%$4.38
$1.53More Images




Wholesale Women's Maillard Style Gold Plated Stainless Steel Insect Heart Flower Pendant Oshaped Chain Necklace
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Insect |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Insect |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Insect |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























