
Wholesale Women's Metal Alloy Geometric High Sense Earrings Set With Pearls
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 25g |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39More Images












Wholesale Women's Metal Alloy Geometric High Sense Earrings Set With Pearls
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Iron |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal,Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Pearls |
| Weight | 25g |























